KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9065395
nr 906 5395
Ferdinand Boberg
(1860-1946), Sverige
Pastell, Ferdinand Boberg (1860-1946), Lövbo vid Hornsberg Tryserum, Småland, signerad 1924-1942, 14x 20
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 20:32:14
16/8 17:33:25
Ferdinand Boberg
Läs mer om Ferdinand Boberg